3 punkty zostają w Bolkowie

Piast Bolków na wiosnę spisuje się znakomicie. Bolkowianie dotychczas wygrali wszystkie swoje spotkania. W sobotę na własnym boisku podejmowali drużynę LZS Łomnica, z którą wygrali 3:1. Mecz nie zaczął się zbyt ciekawie dla bolkowskiej „11”, ponieważ już w 7 minucie goście po strzale Myszki objęli prowadzenie. W 22 minucie mogło być 1:1 jednak Sławomir Perun nie wykorzystał rzutu karnego i nadal prowadzili goście. Jednak już w 24 minucie było 1:1, w zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się Zbigniew Nowak i umieścił piłkę w siatce. Takim oto wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Po przerwie goście grali bardzo defensywnie. Na zmasowaną obronę Łomnicy piłkarze Piasta znaleźli sposób dopiero w 80 minucie, kiedy to za zagranie ręką w polu karnym zawodnika gości sędzia podyktował rzut karny. Tym razem egzekutorem był Paweł Kościelecki, który bardzo pewnie wykorzystał rzut karny i na boisku było 2:1 dla Piasta. Ostanie słowo należało do Rafała Proroka, który pojawił się na boisku w 86 minucie, i po indywidualnej akcji w 89 minucie ustalił wynik spotkania na 3:1.