Bolków – Twierdza nie do zdobycia

ZJEDNOCZENI BOLKÓW – WOSKAR II WOJCIESZYCE 4:0 (2:0)

Spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy, których na prowadzenie strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Kościelecki. Wynik dla dobrze grających Zjednoczonych podwyższył K. Stępień. Przed przerwą Woskar powinien zdobyć gola, ale strzał z rzutu wolnego pośredniego efektownie sparował Bielicz. Po przerwie nadal dominowali bolkowianie i przy odrobinie lepszej skuteczności mogli pokusić się o wyższe zwycięstwo. Warto dodać, że Zjednoczeni ostatni raz przegrali na własnym stadionie 24 października 2004 roku, w meczu ze Spójnią Sady (0:2). Nastepny meczu już w Wielką Sobotę w Mysłakowicach, mamy nadzieję, że nasza drużyna podetnie skrzydła Orłowi i zdobędzie kolejne 3ptk.

ZJEDNOCZENI: Bielicz – Korendał ( 81 Cerajewski), Woźniak, Strzelecki ( 81 Przepiórka), Kościelecki, Nowakowicz, D. Nowak , S. Stępień, Ł. Perun, Z. Nowak, K. Stępień.

WOSKAR: T. Stefanowicz – Kaliszczak, Modrzyk, Miśniacki, Kowalski, Łopata, Misiura, Paradowski ( 46 Wesołowski), Michałek, Vałat, Kamiński ( 69 Karmelita).

Bramki: 1:0 Paweł Kościelecki (9), 2:0 Krzysztof Stępień (40), 3:0 Dariusz Nowak (63), 4:0 Zbigniew Nowak (75).

Victoria Czadrów – Spójnia Sady 1:2 (0:1)
Olimpia II Krzeszów – Orzeł Mysłakowice 0:2 (0:0)
Metgum Podgórzyn – Łomnica 1:3 (0:2)
Halniak Miłków – Gambit Chełmsko Śl. 1:2 (1:1)
Rudawy Janowice Wielkie – Orzeł Lubawka 1:4 (0:1)
Pogoń Świerzawa – Bóbr Marciszów 4:2 (4:2)