Piast – Rudawy – 2:0

Dzisiaj piłkarze Piasta Bolków podejmowali na własnym stadionie „11” z Janowic Wielkich. W pierwszej połowie mecz stał na równym poziomie, a gra toczyła się głównie w środku pola. W 34 min żółte kartki za dyskusję z sędzi dostali Strach i Strzelecki. W 38 min. ożywili się bolkowscy kibice, ponieważ Nowakowicz strzałem z 20 metrów trafił w słupek. Po przerwie na placu gry pojawił się grający trener Piasta – Dariusz Nowak, a 5 min. Później na boisku także pojawił się Przemysław Perun i po tych zmianach inicjatywie przejęli gospodarze. W 66 min. po zamieszaniu w polu karnym Przemysław Perun zdobył pierwszego w tym spotkaniu, a także pierwszego swojego w tym sezonie gola. W tym momencie goście przestali stwarzać jakiekolwiek zagrożenie i ograniczyli się jedynie do gry z kontry. W 79 min. po faulu na Nowakowiczu żółtą kartkę otrzymał Witkowski. Chwile potem Kościelecki mocno uderzył z wolnego, bramkarz wybił piłkę pod nogi Bieły, a ten nie marnując takiego prezentu podwyższył na 2:0. W 81 min po faulu na Śmiechu żółty kartonik otrzymał Pyszczek. W 85 min za dotknięcie piłki ręka Perun Ł. został ukarany żółtą kartką. Kiedy goście jeszcze próbowali się w ostatnich minutach podnieść sędzia zagwizdał po raz ostania i zaskoczył mecz. Mecz obfitował w świetny doping kibiców z Bolkowa, którzy stawili się w liczbie ok. 200 osób.