Piast – Spójnia 6:2

Bolkowianie odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie, pokonując tym razem w „derbach” Sady 6:2 !!!

Piast był zdecydowanie lepszym zespołem, gdzie Spójnia była cieniem samego siebie. Bolków zagrał pewnie i skutecznie. Po 15 minutach Bolkowianie stracili bramkę i przegrywali 1:0. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. W 20 minucie świetne podanie od Proroka otrzymał Nowak Zbigniew., który to popisał się pięknym strzałem pokonując bramkarza gości. Minutę później strzałem z 20 metrów Perun S. zdobywa prowadzenie dla Piasta. Pod koniec pierwszej połowy Nowak Z., drugi raz pokonuje bramkarza i na boisku było już 3:1.

Druga połowa meczu zaczęła się nieszczęśliwie dla gospodarzy, bo już w 46 minucie arbiter spotkania podyktował „11-nastkę” dla Spójni i wówczas było 3:2. Po stracie tej bramki,na boisku dominowali tylko piłkarze z Bolkowa. Kolejną bramkę dla Piasta zdobył Prorok, który to znalazł się w sytuacji sam na sam, gdzie nie zmarnował tego. Następne bramki dla Bolkowa zdobyli: Kościelecki (bramka z głowy), jak i grający trener Nowak D., który to ustalił wynik spotkania na 6:2 dla Bolkowa.