Wygrana Piasta Bolków

Dziś rozegrany mecz inauguracyjny rundy wiosennej, pomiędzy Pogonią Świerzawa a Piastem Bolków zaskoczył się zwycięstwem Bolkowian aż 5:0 !!! Pierwsza połowa zdecydowanie należała do bolkowskiej „11” którzy to już w 1 minucie obieli prowadzenie, później strzelono jeszcze dwie bramki i pierwsza połowa zaskoczyła się wynikiem 3:0 dla Piasta. Druga połowa meczu była praktycznie wyrównana, jednakże gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki, natomiast udało się to gości, którzy strzelili jeszcze 2 bramki i przypieczętowali swoje zwycięstwo.

Należy także pochwalić naszego bramkarza, bez którego na pewno takiego wyniku byśmy nie osiągnęli.