Stacja narciarska Pietkiewiczówka

Stacja narciarska Pietkiewiczówka

Stok idealny jest dla dzieci, osób uczących się, a także kursantów, którzy kładą nacisk na poprawę techniki. To miejsce przystosowane dla rodzin z dziećmi.  Na najmłodszych czeka wiele atrakcji. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach przedszkola narciarskiego, rodzice w szkoleniach indywidualnych oraz grupowych.  Dla tych, których nie uda namówić się na sporty zimowe czeka Costa Cofee serwująca przepyszne kawy, herbaty, gorącą czekoladę, a także przekąski. Na terenie ośrodka znajduje się profesjonalna wypożyczalnia sprzętu. Wyznaczona została również przestrzeń, gdzie każdy może przechować swój sprzęt. W pobliżu stoku znajduje się duży parking, a także toalety.

Stacja Narciarska Pietkiewiczówka

Pietkiewiczówka to idealne miejsce na naukę, a także doskonalenie jazdy. Przekonaj się, iż jest to idealne miejsce na spędzenia aktywnie zimowego wypoczynku. A po jeździe czeka kawiarnia serwująca przepyszne, rozgrzewające napoje. Przekonaj się już dziś!

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z nartami lub snowboardem zapraszamy szkoły narciarskiej i snowboardowej twojenarty.com w Szklarskiej Porębie, która mieści się na stoku Pietkiewiczówka, który znajduje się przy ulicy Turystycznej 11 w Szklarskiej Porębie. W ramach ośrodku funkcjonują dwa wyciągi orczykowe: 232 metry, a także 218 metrów. Dla najmłodszych przygotowana została specjalna taśma, która umożliwi wjazd na górę. Pietkiewiczówka to stok z nowoczesną infrastrukturą, a także nowymi armatkami, które umożliwiają dośnieżanie stoku, a także profesjonalnym oświetleniem. została założona przez ojca i córkę, wieloletnich instruktorów i pasjonatów sportów zimowych. Jesteśmy nowoczesną szkołą, nastawianą na propagowanie zdrowego trybu życia. Specjalizujemy się przede wszystkim w szkoleniach dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania z zakresu narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

Szkoła Narciarska i snowboardowa twojenarty.com - Szklarska Poręba

Do Państwa dyspozycji jest na stoku 15 wykwalifikowanych instruktorów, jak również animatorzy dla najmłodszych dzieci. Nad sprawnością pracy całego zespołu czuwa koordynatorka, która zawsze służy pomocą w doborze rodzaju zajęć i instruktorów. Instruktorzy przeprowadzają również zajęcia w języku angielskim i niemieckim.