Hurtowania odzieżowa dla Ciebie!

Najlepsze włoskie ubrania do Twojego sklepu

Na światowym rynku mody funkcjonuje kilka dużych ośrodków. Każdy z nich posiada własny, unikatowy styl, który wyróżnia go spośród reszty. Oczy wszystkich miłośników mody są od zawsze  skierowane na: Paryż, Londyn i Mediolan. Nie ma trendsetter’a niezakochanego, w którymś z nich. Kreacje tam stworzone, zarówno te niszowe jak i mainstream’owe, są wzorem dla projektantów z całego świata. Na ulicach polskich miast możemy spotkać ludzi, którzy wiedzą „co w modzie piszczy” i dowodzą tego swoimi ubraniami. Polskie marki odzieżowe również czerpią z dokonań światowych brand’ów. Każde z wymienionych miast miało swoje wzloty i upadki, ale Mediolan jest wiecznie żywy i wciąż wiedzie wśród nich prym. Znajdź najlepsze włoskie ubrania. VESTES – hurtownia odzieżowa dla Ciebie.

Włochy – światowe centrum mody

hurtownia odzieżowa
hurtownia odzieżowa

Włosi byli od zawsze pionierami stylu – koniec i kropka. Ubrania pochodzące ze słonecznej Italii to synonim luksusu, dobrego smaku i jakości. Miastem, które jako pierwsze zaznaczyło swoją pozycję była Florencja. W 1951 odbył się tam przełomowy pokaz mody. Wydarzenie to rozpętało rewolucję w umysłach Włochów. Od tego momentu zaczęli oni traktować odzież w szczególny sposób, czasami nawet fanatyczny. Przestała być tylko dodatkiem, obowiązkowym odzieniem, a zaczęła być stanem umysłu. Włosi zaczęli dbać o to, w czym chodzą oraz jak prezentują się na tle innych nacji. Kolejnym miastem, które stało się modową stolicą został Mediolan i jest nią po dziś dzień. Każdy, kto miał okazję tam przebywać, wie że moda jest tam równie istotna jak tlen. Po ulicach krążą tabuny młodych ludzi, którzy z zaciekawieniem śledzą przechodniów i siebie nawzajem. Celem tych obserwacji są, jak to we Włoszech, kreacje! Dyskutuje się nich wszędzie i o każdej godzinie. W małych, klimatycznych restauracjach od rana toczą się żarliwe dyskusje na temat kroju, rodzaju materiału oraz najnowszych rozwiązań. Włosi mają już to we krwi. Każdy z nas jest w stanie wymienić jakąś znaną włoską markę odzieżową. Nie zapominajmy jednak, że jest to bardzo przepastny rynek. W mieście znajdziemy wiele małych butików i biur projektowych. Ich właścicielami nie muszą być „wielkie nazwiska”, bo pasja do szycia ubrań jest tam wszechobecna. Małe butiki, ukryte gdzieś w zakamarkach włoskich miast, kryją w sobie zapierające dech w piersiach kolekcje. Jest to potężny przemysł, więc warto zagłębić się w jego struktury, aby odkryć złoża najlepszych ubrań. Wielu z nas, gdy myśli o włoskich ubraniach, uważa że są zbyt ekstrawaganckie i szalone. Nic bardziej mylnego! Włosi stawiają na funkcjonalność i prostotę. Ubrania widywane na wybiegach sprawdzą się zarówno w zatłoczonym metrze, jak i przy wieczornej lampce dobrego wina.

Znajdź najlepsze włoskie ubrania z VESTES!

vestes

Włoskie ubrania są gustowne i szykowne. Każdy z nas może znaleźć wśród nich coś dla siebie. Klasyka jest nieśmiertelna. Inwestując w te ubrania, inwestujemy w długowieczność. Nie ważne, jak bardzo posunie się światowa moda, włoskie ubrania będą zawsze na czasie. Z tego powodu warto zapoznać się z ofertą hurtowni VESTES. Sprowadzanie ubrań to nie tylko nasza praca. Jesteśmy pasjonatami, którzy promują włoską modę na rodzimym rynku. Nasza oferta skierowana jest do sklepów chcących mieć stylową i najlepszą jakościowo odzież. Znamy rynek włoski i chcemy podzielić się tą wiedzą z Wami! Skorzystaj z oferty VESTES i zainwestuj w ubrania, na które zawsze będzie czas i miejsce.