Nocleg Bolków

Nocleg Bolków

Jeśli szukasz nocleg w Bolków na festiwal Castle Party mamy dla Ciebie szczególną propozycję. Zapraszamy do świeżo otwartego hotelu Villa Elizabeth w Bolkowie. To wyjątkowe miejsce na wypoczynek dla miłośników historii i zabytków przyrody, poszukiwaczy skarbów i fascynatów tajemnic Dolnego Śląska. To wspaniała baza wypadowa dla turystów, bowiem od Jeleniej Góry dzieli nas około 30 km, od Karpacza około 45 km, a od Republiki Czech około 30 km

Wyjątkowa atmosfera oraz klimat tego miejsca sprawia, że doskonale się tutaj odpoczywa z dala od zgiełku i tłumu. Czas płynie tu wolniej, a odpoczywający nabierają pozytywnej energii. Obiekt został zakupiony przez obecnych właścicieli w roku 2009, a otwarty w 2015. W budynku pochodzącym z XIX wieku od 1864 roku zamieszkiwały siostry ze Zgromadzenia Świętej Elżbiety. Zachowując pamięć o historii obiektu, nadaliśmy mu nazwę Villa Elizabeth.

Nocleg Bolków
Nocleg Bolków

Hotel to idealne połączenie tradycji z najnowszymi trendami. Oferujemy Państwu 35 miejsc noclegowych (z dostawkami 42), w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Zapewniamy życzliwą, dyskretną i profesjonalną obsługę, która dba o najdrobniejsze szczegóły w trosce o Państwa komfort podczas pobytu.

Trzy minuty drogi od Villi Elizabeth przy ul. Rynek 27A (wejście od ul. Reymonta) znajduje się Restauracja Zacisze. Prowadzimy ją od wielu lat i zapraszamy do niej na smaczne posiłki. Nasza kuchnia jest powszechnie znana i przez lata zdobyła wielu zwolenników, dlatego też nasi goście chętnie do nas wracają.